Jabłoniowa 18
Apartamentowiec
II kwartał 2022

Opis nieruchomości:

Zalety inwestycji Jabłoniowa:

+ kameralna niska zabudowa - tylko 4 piętra

+ zróżnicowane metraże od 27,47 do 95,51 m²

+ winda w każdej klatce

+ miejsca postojowe podziemne (garaż)

+ od 3-6 mieszkań na jednym piętrze w klatce

+ balkon lub loggia

+ wybrane mieszkania z antresolą

+ sklep na terenie osiedla

+ 350 m do przystanku tramwajowego

+ 130 m do przystanku autobusowego

+ 9 minut do centrum Gdańska

+ 5 minut do obwodnicy Trójmiasta

+ szeroko rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa

+ szkoły i przedszkola w pobliżu

+ liczne tereny zielone

+ nowo powstający tor rolkarski w okolicy

Są to mieszkania z szybkim dojazdem do centrum Gdańska. Inwestycja położona w doskonałej lokalizacji - zaledwie 9 minut do centrum Gdańska i 5 minut do Obwodnicy Trójmiasta. W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe (130 m) i tramwajowe (350 m) m.in. w stronę Migowa, Wrzeszcza i centrum. Gwarantuje to szybki i dogodny dojazd w najważniejsze rejony miasta.

Mieszkańcy będą mogli się cieszyć możliwością korzystania z osiedlowego sklepu i znajdującej się w pobliżu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, którą tworzą m.in sklepy, restauracje, apteki, placówka pocztowa, salon fryzjerski i inne lokale usługowe. W niedużej odległości znajdują również przedszkola, szkoła i kościół. Dodatkowymi atrakcjami są liczne tereny zielone, pobliski zbiornik retencyjny z siłownią na świeżym powietrzu oraz nowo powstający tor rolkowy.

Inwestycja powstaje z myślą o osobach, które cenią sobie świetną lokalizację, funkcjonalność wnętrz, zielone otoczenie i szybki dojazd do centrum. W budynku znajdzie się 46 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 27,47 do 95,51 m². Na jednym piętrze zaplanowano tylko od 3 do 6 lokali, co gwarantuje ciszę i kameralność. Projekt przewiduje dla każdego z mieszkań 1 lub 2 balkony, będące idealnym miejscem na wypicie porannej kawy i wypoczynek w słoneczne dni. Co więcej, wybrane mieszkania będą miały antresolę - efektowną, dodatkową przestrzeń stanowiącą ozdobę inwestycji.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców w budynku zaplanowano cichobieżne windy renomowanego producenta, komórki lokatorskie i podziemne miejsca postojowe, co zapewnia wysoką estetykę osiedla.

Mieszkania na naszym osiedlu charakteryzują się starannie zaprojektowanymi wnętrzami. Niezależnie od wybranego metrażu (pomiędzy 27,47 do 95,51 m²) przyszli mieszkańcy będą mieli zapewnioną komfortową przestrzeń do życia. W mieszkaniach zaplanowano sprawdzone rozwiązanie architektoniczne, jakim jest połączenie salonu z kuchnią. Otwarta przestrzeń sprzyja integracji domowników i sprawia, że wnętrze jest przestronniejsze.

Wybrane mieszkania będą miały antresolę, która gwarantuje uzyskanie przestronności typowej dla domów jednorodzinnych. To idealne miejsce na strefę prywatną z sypialniami i garderobą. Antresola stanowi również niebanalną ozdobę wnętrza.

Zapraszam na prezentację!
796-094-572
Numer oferty Powierzchnia m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Skontaktuj się z agentem :
Aleksander Łyczkowski

Telefon : 729488365

aleksanderlyczkowski.alb@gmail.com


Lokalizacja: