Primo
Apartamentowiec
I kwartał 2023

Opis nieruchomości:

domy w zabudowie szeregowej

metraż od 66,07 m² do 73,68 m²

naziemne miejsca postojowe

własny ogród

strych do adaptacji

3 km do centrum Pruszcza Gdańskiego

12 km do centrum Gdańska

liczne tereny zielone

malownicza okolica

bliskość Trójmiasta

możliwość montażu kominka


To nowa inwestycja w Rokitnicy, na granicy Gdańska i Pruszcza Gdańskiego. W ofercie znajduje się 86 lokali w zabudowie szeregowej o metrażu od 66,07 m² do 73,68 m². Każdy z mieszkańców będzie miał do dyspozycji naziemne miejsce postojowe, własny ogród, a także strych do dowolnej aranżacji. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, jak również tereny zielone i rekreacyjne. To idealna lokalizacja dla tych, którzy pracują na terenie Gdańska, ale preferują mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy.
Będzie można cieszyć się ciszą i spokojem przedmieścia, równocześnie mieszkając blisko miasta. Wyróżnikiem okolicy są liczne tereny zielone – o każdej porze roku możemy wybrać się na wycieczkę rowerową, spacer czy poranne bieganie. Niewielka odległość do Trójmiasta pozwoli na częste wycieczki na plażę, co ucieszy miłośników morza i plażowania. Bliskie położenie Gdańska oferuje miejskie rozrywki, zwiedzanie historycznych ulic oraz muzeów. Weekendową rozrywkę dla całej rodziny zagwarantują również zabytki w Pruszczu Gdańskim, takie jak Kanał Raduni, zespół cukrowni Pruszcz czy elektrownia Wodna Pruszcz z 1921 roku.

Położenie osiedla jest świetną propozycją dla rodzin z dziećmi – 250 m od inwestycji znajduje się Niepubliczne Przedszkole “Nibylandia” w Rokitnicy, a 750 m dalej Przedszkole “Akademia Montessori”. Lokalizacja zapewnia nie tylko edukację dzieci w spokojnej, bezpiecznej okolicy, ale daje im także możliwość zabawy na świeżym powietrzu.

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo osiedla z Pruszczem Gdańskim, mieszkańcy będą mieli dostęp do pełnej infrastruktury handlowo–usługowej. Osiedle posiada wszystkie benefity, które znajdziemy w mieście: bliskość sklepów, apteki, restauracji, giełdy towarowej oraz szkoły. Najbliższy sklep i przystanek autobusowy znajdują się 1,1 km od osiedla.
Numer oferty Powierzchnia m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Skontaktuj się z agentem :
Bogumiła Łyczkowska

Telefon : 602137707

bogumila@green-group.pl


Lokalizacja: