Gdańsk Kowale,
292 242 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 27,57 m2
10 600 PLN /m2
Powierzchnia
27,57 m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2024

Dane nieruchomości:

Numer oferty: OF690265
Powierzchnia: 27,57 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro/Pięter 4 z 4
Rok budowy: 2024
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 10 600 PLN
Cena: 292 242 PLN

Opis nieruchomości:

Prezentuję Państwu jedno z mieszkań, które sprzedajemy w ramach przedsprzedaży inwestycji w Gdańsku. Mieszkanie kompaktowe typu kawalerka; dla samodzielnego użytkowania lub jako super inwestycja na wynajem.


Układ mieszkania: 
- salon z aneksem: 18,46m2
- przedpokój: 5m2
- łazienka: 4,11m2
- balkon: 4,50m2

Atuty inwestycji:
- niska cena  mieszkania
- idealna lokalizacja z pełną infrastrukturą
- pakiet antysmogowy
- system "inteligentny dom"
- stacje ładowania samochodów elektrycznych
- siłownia na terenie osiedla

Opis inwestycji:
Osiedle, to nowoczesna inwestycja.  Projekt obejmuje trzy budynki wielorodzinne z 5 kondygnacjami naziemnymi oraz podziemnymi halami garażowymi. Do dyspozycji klientów stawiamy szeroką ofertę mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach, od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Funkcjonalne i kompaktowe układy mieszkań pozwolą na dowolność aranżacyjną, dopasowaną do indywidualnych preferencji. Z kolei przynależna do każdego mieszkania powierzchnia dodatkowa w postaci ogródka z tarasem na parterze lub przestronnego balkonu na wyższych kondygnacjach, zapewni komfort i wygodę jego lokatorom. Komfortowi mieszkania sprzyjać będą także innowacyjne rozwiązania, w tym znajdujący się w standardzie pakiet antysmogowy oraz możliwe zamontowania rozwiązania inteligentnego domu.

W budynkach przewidzieliśmy cichobieżne windy, tak potrzebne dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych.

Do dyspozycji mieszkańców postawimy 115 miejsc postojowych zaprojektowanych w podziemnych halach garażowych oraz 113 wokół budynków. Dodatkowo, na terenie osiedla zamontujemy stację ładowania samochodów elektrycznych. Z kolei z myślą o fanach jednośladów, przewidzieliśmy zadaszone stojaki rowerowe.

Na terenie inwestycji zaprojektowaliśmy strefę rekreacji obejmującą siłownię terenową oraz ogrody deszczowe. Te ostatnie będą nie tylko miejscem relaksu i integracji mieszkańców osiedla, ale również wesprą gospodarowanie wodami opadowymi na jego terenie. Z kolei z myślą o najmłodszych lokatorach osiedla na jego terenie powstanie plac zabaw.

Osiedle, to idealna propozycja dla osób szukających mieszkań na własne potrzeby, jak również w celach inwestycyjnych. Przemawia za tym nie tylko szeroka i zróżnicowana oferta mieszkań, ale również lokalizacja inwestycji.

Zapraszam do kontaktu, chętnie przedstawię inwestycję oraz zaproponuję dogodne finansowanie.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Skontaktuj się z agentem :
Aleksander Łyczkowski

Telefon : 729488365

aleksanderlyczkowski.alb@gmail.com


Lokalizacja: