Gdańsk Letnica, Starowiejska
494 864 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 50,24 m2
9 850 PLN /m2
Powierzchnia
50,24 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2023

Dane nieruchomości:

Numer oferty: OF266314
Powierzchnia: 50,24 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 2 z 6
Rok budowy: 2023
Cena za m2: 9 850 PLN
Cena: 494 864 PLN

Opis nieruchomości:

Mam do zaoferowania bardzo wygodne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej cenie, które wchodzi w skład prestiżowego OSIEDLA ZAMKNIĘTEGO z zielonymi OGRODAMI na dachu, z których to mamy widok na całą zatokę oraz Westerplatte. W skład oferowanego lokalu wchodzą:

- salon z aneksem kuchennym,
- sypialnia 1 ,
- sypialnia 2,
- hol,
- łazienka
+ BALKON NA CAŁEJ DŁ. MIESZKANIA

Obok inwestycji powstaje plac zebrań ludowych dla Letnicy, z kortami tenisowymi oraz licznymi boiskami co stanowi dodatkowy atut. Dodatkowo w okolicy lada chwila rozpocznie się budowa największego i najnowocześniejszego oceanarium w Polsce (AQUARIUS). <-- cena znowu wzrośnie !

JEST TO NAJLEPSZA I NAJKORZYSTNIEJSZA AKTUALNIE INWESTYCJA NA LETNICY, KTÓRA PRZY OKAZJI MOŻE RÓWNIEŹ POCHWALIĆ SIĘ NAJWYŻSZYM STANDARDEM TECHNOLOGICZNYM (FIRMA PORR S.A JEST TUTAJ GENERALNYM WYKONAWCĄ)

Możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej: 30.000 zł

Osiedle to kompleks budynków zlokalizowanych przy ul. Starowiejskiej. Budynki mają zróżnicowaną wysokość, od siedmiu do osiemnastu kondygnacji, a na dachu każdego z nich znajduje się wspólna zielona strefa rekreacyjna. Z mieszkań na wyższych piętrach będzie można podziwiać panoramę miasta i piękne widoki na Zatokę Gdańską.

Rozwiązania, które zastosowali architekci spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców, także tych, którym bliska jest idea dbania o środowisko: zielone tarasy rekreacyjne na dachach (zalety ekologiczne i mniejsze zużycie energii), platformy widokowe, plac zabaw dla dzieci, dziewięć lokali usługowych, udogodnienia dla rowerzystów (stojaki rowerowe na terenie osiedla i w hali garażowej), indywidualne miejsca garażowe w hali podziemnej, ledowe oświetlenie klatek schodowych, wideofony.

Sąsiedztwo Stadionu i Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AmberExpo zapewni dostęp do wydarzeń sportowo-rozrywkowych, a w niedalekiej przyszłości powstanie w okolicy Nautilus Gdańsk - obiekt rekreacyjno-sportowy z parkiem wodnym i kompleksem basenów i saun oraz egzotyczna laguna.

DODATKOWO

Oferujemy wykończenie apartamentu pod klucz w budźecie 15-25 tyś. zł oraz pomoc przy uzyskaniu finansowanai (kredytu).


Skontaktuj się z agentem :
Aleksander Łyczkowski

Telefon : 729488365

aleksanderlyczkowski.alb@gmail.com


Lokalizacja: